Nadruki

Decydując się na zlecenie wykonania nadruków w Bustwear wybierasz profesjonalizm, rzetelność i uprzejmą obsługę. Wszystkie nadruki są wykonywana na własnych maszynach, dzięki temu macie Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz krótkich terminów realizacji zleceń. Jako firma z 15 letnim doświadczeniem w 100% bierzemy odpowiedzialność za jakość realizacji naszych usług.

Wywodzący się z Azji sitodruk znany jest od dawna. Pierwszy raz sitodruk wykonano w Japonii już w XVII wieku, podczas ozdabiania kimon. W największym skrócie, nadruki na odzieży tą techniką polegają na przenoszeniu projektu za pomocą farb bezpośrednio na tkaninę. Umożliwia to zachowanie najdrobniejszych nawet szczegółów i np. przejść tonalnych. W Bustwear wykorzystujemy jedynie najlepsze farby, które zapewniają uzyskanie unikalnego efektu kolorystycznego. Ze względu na stopień przygotowań (sporządzenie matrycy, naświetlanie, druk), oferujemy sitodrukowe nadruki na koszulki i innych materiałach w ilości minimum 20 sztuk.

Flex to technika umożliwiająca nadruki na odzieży odporne na ścieranie i przebarwienia w praniu. Metoda ta opiera się na przenoszeniu obrazu ze specjalnej folii flex - miękkiego w dotyku materiału z PCV. Najpierw jest on wycinany na ploterze, a później - przy wykorzystaniu prasy - przenoszony na tkaninę. Przede wszystkim nadruki na koszulki metodą flex są bardzo tanie i idealnie sprawdzają się podczas wykonywania wszelkiego rodzaju napisów, logotypów czy cyfr (np. na koszulkach sportowych), a także innych, niezbyt skomplikowanych wzorów. W Bustwear wykonujemy je już od pojedynczej sztuki, oferując nadruki w około 30 kolorach.

 

 

Nadruki na odzieży przygotowane w technice Flock to dość nowy, a zarazem wyjątkowo efektowny i przyjemny w dotyku sposób ozdabiania materiału. Flock to inaczej elektrostatyczne nanoszenie strzyży tekstylnej. Przypomina ona nieco delikatny zamsz, dzięki czemu nadruk jest niezwykle subtelny i generalnie ociepla wizerunek. Ponadto wzór wykonany tą techniką jest odporny na ścieranie. Dodatkową zaletą jest łatwość jego przygotowania, stąd możemy w Bustwear wykonać tą metodą nawet pojedynczy nadruk na koszulce. Nie ma potrzeby zamówień hurtowych. Flock pozwala jednak na odwzorowanie jedynie dość prostych grafik, ponieważ nie są w nich uwzględniane drobne elementy, np. kropki. Dysponujemy paletą 10 kolorów.

Haft to technika nanoszenia wzorów, która idealnie sprawdza się na bluzach polarowych, koszulkach polo, czapkach i innych elementach garderoby. Dysponujemy hafciarkami komputerowymi, które zostały zaprogramowane na około 30 czcionek. Możemy także wykonać haft na odzieży według spersonalizowanego projektu. Minimalna wielkość zlecenia, którego się podejmiemy to 1 sztuka. Nasze realizacje wyróżniają się niezwykle wysoką jakością oraz precyzją wykonania. Prawidłowo przygotowany haft jest bardzo trwały i wytrzymały, a dodatkowo dodaje odzieży klasycznego stylu. Ponadto, jest to technika o uniwersalny charakterze, która może służyć do zdobienia zarówno artykułów reklamowych, jak i indywidualnych projektów.

 

Wykonując nadruki na odzieży, korzystamy z nowoczesnych metod druku. Technologie te pozwalają na przygotowywanie bardzo szczegółowych projektów, przy zachowaniu znakomitej jakości. Do takich rozwiązań należy między innymi solwent. Druk tego typu jest niezwykle odporny na czynniki zewnętrzne, również w czasie intensywnego użytkowania. Nadruki na koszulkach, wykonane w technice solwent, nie ulegają zniszczeniu nawet w przypadku narażenia na promieniowanie ultrafioletowe. Dzięki wykorzystaniu technologii takich jak fototransfer podejmujemy się realizacji zdjęć, przejść tonalnych i innych efektów. Druki wykonywane są na ploterze drukującym, przy użyciu specjalnych folii, nagrzanych do wysokiej temperatury. Minimalne zamówienie to 1 sztuka.

W zakresie naszych usług znajduje się także projektowanie nadruków na podstawie indywidualnych projektów. Nasi graficy posiadają bardzo wysokie kompetencje, dzięki którym przygotowywane przez nich wzory cechują się ogromną precyzją oraz dbałością o detale. Wiedza i doświadczenie naszego zespołu gwarantują, że wykonane przez nas nadruki na odzieży będą w pełni zgodne z Państwa oczekiwaniami. Projektujemy wzory o różnym stopniu skomplikowania, od bardzo prostych, aż po niezwykle rozbudowane. Podejmujemy się także opracowania obrazów znalezionych w Internecie, również tych o niskiej rozdzielczości.